خانه درباره تماس نقشه سايت
ميزبانی وب خدمات پشتيبانی نمونه کارها

Services Overview

  طراحی سايت تيم طراحی گردون از مجربترين و باسابقه‌ترين متخصصين در عرصه طراحي وب هستند. گرافيستهای ما هر آنچه را كه براي سايت دلخواهتان تصور كرده‌ايد، تحقق می‌بخشند و برنامه‌نويسان ما همواره آماده‌اند تا بهترين اپليكيشن‌ها را با زبانهای مختلف برنامه‌نويسی، برای سايتهای پويا و دايناميک انجام دهند.  
  ثبت دامين نام سايت و دامين معرف نوع فعاليت شما است بنابراين بايد در انتخاب و ثبت آن دقت و توجه فراوانی نمود. ما دامين دلخواه شما را در كوتاهترين زمان ممكن ثبت کرده و با کنترل پنل کامل در اختيارتان می‌گذاريم. (دامين ثبت شده معمولاً بين 12 تا 48 ساعت پس از ايجاد در سراسر دنيا فعال می‌گردد.) معرفی دامين شما به تمام موتورهای جستجو و دايرکتوری‌های معروف به صورت رايگان انجام می‌شود.  
  ميزبانی وب خدمات ميزبانی وب ما توسط سرورهای اختصاصی گردون که در قلب دره سيليکون (Silicon Valley) در ايالات متحده و در شرکت خوش نام های - ویلاسیتی  واقع شده است، ارائه می شود. سرور گردون با سيستم عامل لينوکس و Backbone های پر سرعت (پهنای باند ۴۰۰ مگابيت در ثانيه)، يکی از بهترين و کارامدترين سرويس‌های ممکن را برای شما فراهم می آورد. تمامی مشخصات و امکانات سرور گردون را می‌توانيد در ذيل هر پلان ملاحظه کنيد.  
  مشاوره IT تيم مشاوره گردون باسابقه ترين كارشناسان IT را در خود جای داده است. اگر مي‌خواهيد به بهترين وجه در دنيای مجازی اينترنت و وب معرفی شويد، يا قصد داريد كار و محصولات خود را برای تبليغات در اينترنت عرضه نماييد، همين حالا با ما تماس بگيريد تا بهترين روشها را در اختيارتان قرار دهيم. يك مشاوره خوب می‌تواند شما را از بسياری از هزينه‌های بيهوده آگاه كرده و همواره بهينه‌ترين راه‌ها را پيش پايتان گذارد.

 


©2002-2003 Gardoon. All rights reserved